Pati

Yayın Tarihi: PAZAR Yayın Saati: 11:30
Dog Paws Orange Background

Can dostlarımızın eğitiminden bakımına beslenmesinden sağlığına kadar aklınıza gelebilecek her şey Türkiye’nin en sevimli Tv Programı Pati ‘de PATi HER PAZAR 11.30‘da Show max ekranlarında

Sunuculuğunu Bülent Öztürk’ün yaptığı Pati; evcil hayvanlarımızın sağlığı, bakımı, eğitimi, hayvan hakları ve pet dünyasıyla ilgili röportajları ekrana getiriyor.
Her hafta bir veteriner hekim, bir eğitmen ve ünlü bir hayvan severle röportajın olacağı patide sokak röportajlarıyla da halkımızın hayvanlara ve hayvan haklarına bakışını göreceğiz. Barınak ve belediye ziyaretleriyle belediyelerin kimsesiz hayvanlara yaptığı hizmetleri mercek altına alarak onlara destek olacağız.
Ayrıca sosyal sorumluluk projeleriyle sokak hayvanlarımızın korunması, beslenmesi ve sahiplendirilmesi, kısacası “İNSAN ” gibi yaşayabilmelerine imkân verecek her projeyi destekleyeceğiz.
PATİ ile eğlenceli videolar, sizden gelenler ve haftanın patisi köşeleriyle ekran karşısında hem bilgilenecek hem de keyifli bir saat geçireceksiniz.
Pati, can dostlarımızın dünyasıyla ilgili merak ettiğiniz her şeyi ekrana getirecek Türkiye’nin en sevimli TV programı…